Главная

МОМ В УКРАЇНІ ЗБИРАЄ ПОЖЕРТВУВАННЯ З ОДЯГУ ТА ДРУКОВАНИХ МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ НАДАННЯ ДОПОМОГИ ЗАТРИМАНИМ МІГРАНТАМ

МОМ В УКРАЇНІ ЗБИРАЄ ПОЖЕРТВУВАННЯ З ОДЯГУ ТА ДРУКОВАНИХ МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ НАДАННЯ ДОПОМОГИ ЗАТРИМАНИМ МІГРАНТАММОМ В УКРАЇНІ ЗБИРАЄ ПОЖЕРТВУВАННЯ З ОДЯГУ ТА ДРУКОВАНИХ МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ НАДАННЯ ДОПОМОГИ ЗАТРИМАНИМ МІГРАНТАМ

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні збирає одяг для дорослих та дітей, а також будь-які друковані матеріали будь-якою мовою для неврегульованих мігрантів, затриманих в Україні.

Кампанія з пожертвування триватиме впродовж літа в період ротації представників дипломатичних місій. МОМ вітає будь-які пожертвування. Представництво МОМ в Україні планує поширити зібраний одяг та читальні матеріали серед центрів перебування мігрантів та пунктів тимчасового утримання за безпосереднього сприяння Міністерства внутрішніх справ України та Державної Прикордонної служби України.

МОМ допомагає Уряду України перейняти найкращий досвід та практики Європейського Союзу та США щодо дотримання прав та привілеїв затриманих мігрантів. Протягом років діяльності Представництво МОМ в Україні встановило тісні робочі відносини з Урядом України, місцевими неурядовими організаціями та іншими професійними учасниками процесу, що разом реагують на потреби мігрантів та відіграють важливу роль у поширенні одягу та матеріалів для читання.

Нещодавно Представництво МОМ в Україні розповсюдило 20 пакунків (приблизно 220 фунтів) з одягом для дітей та дорослих, що стало щедрим пожертвуванням від співробітників Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) та Посольства США в Україні серед затриманих мігрантів у Центрі перебування мігрантів у Волинській області.

Разом зі своїми партнерами Представництво МОМ в Україні працює задля підтримки людської гідності та забезпечення гарних умов для мігрантів в Україні. Спільними зусиллями впроваджуються різні інноваційні ідеї щодо підтримки мігрантів та обміну інформацією. Всі ці важливі кроки робляться для того, щоб покращити здатність Уряду України управляти міграційними процесами.

Успіх цієї ініціативи залежить від допомоги численних громад та щедрості тих людей, які дають пожертвування. Дякуємо всім Вам за протягнуту руку допомоги тим людям, хто бореться за краще життя!

Будь-які внески приймаються в офісі Представництва МОМ в Україні за адресою м. Київ, вул. Михайлівська, 8. Контактні особи – Єлизавета Мельник або Майя Віблєр.

Більш детальну інформацію можна знайти на офіційному сайті Представництва МОМ в Україні за адресою www.iom.org.ua.

Leave a Comment