Главная

12 вересня, у суботу, Аромоксамит кави Якобз Монарх запрошує

12 вересня, у суботу, Аромоксамит кави Якобз Монарх запрошує

 

Колись за партою, тепер за кавою. 12 вересня, у суботу, Аромоксамит кави Якобз Монарх запрошує всіх на перший в Україні День однокласників

Ми всі шукали однокласників та одногрупників в Інтернеті, а тепер нарешті можемо зустрітися в реальному житті. Якобз Монарх дарує давнім друзям чудову нагоду зібратися разом – на першому в країні Дні однокласників.

Цей день принесе безліч радісних і несподіваних зустрічей: стільки минуло – нам буде що пригадати, про що поговорити і над чим посміятися за чашкою запашної кави. Теплий початок осені, приємна музика, кавовий аромат – справжня аромоксамитова атмосфера, яка найкраще підходить для зустрічі гарних товаришів і подруг.

Яких тут тільки історій, яких жартів не почуєш і кого тільки не побачиш. Навіть зірки, не встоявши проти магії Аромоксамиту, приєднаються до свята. З ними можна буде поспілкуватися після виступів, а вишуканий аромат кави сприятиме відвертості й щирим розмовам.

Ви зможете не тільки чудово провести час, а й побачитися з тими, з ким давно не зустрічалися, знайти цікавих людей, стати свідком несподіваних зустрічей, надовго зарядитися гарним настроєм і натхненням – від друзів, музики та смачної кави.
У цей день можна буде вкотре переконатися: Якобз Монарх дбає, аби спілкування друзів завжди було приємним, щоб кожна зустріч запам’яталася і надовго запала в душу.

Коли: 12 вересня 2009 р. з 15:00 до 21:00.

Де: НК «Експоцентр України» (ВДНГ), пр-т Академіка Глушкова, 1. Їхати від метро «Либідська» тролейбусами та маршрутними автобусами до зупинки «Експоцентр України».

Вхід вільний

У програмі свята:

Концерт за участю зірок: Океан Ельзи, Скрябін, Гайтана, Друга Ріка, Man Sound
Майстер-клас бариста – гуру з приготування кави
Арт-кав’ярня
Різноманітні шкільні конкурси
Фотосесія
Караоке

Також під час свята буде виділений Інтернет-доступ – щоб поспілкуватися з однокласниками, які не змогли приєднатися до свята, і не тільки з ними.

Чекаємо на Вас у прес-кав’ярні, розташованій поруч зі сценою, для теплого дружнього спілкування.

О 18:00 розпочнеться фуршет та спілкування за кавою разом із представниками торгової марки й організаторами свята, а також із зірками протягом 15 хвилин після кожного виступу.

Докладнішу інформацію про аромоксамитову зустріч Ви можете отримати на сайті: www.jacobs-odnoklassniki.com.ua

Попередня акредитація ЗМІ обов’язкова за тел.: 494 49 09, (050) 68 179 38 (Тетяна Нурісламова).

Leave a Comment