Главная

Відповідальність за дорожню грамотність – спільна!

Відповідальність за дорожню грамотність – спільна!

19 березня у Чернівцях стартують відбіркові зональні змагання команд Клубу веселих та найкмітливіших юних інспекторів руху України (КВН ЮІР). До кінця квітня за право потрапити до фіналу конкурсу до Міжнародного дитячого центру «Артек» позмагаються тисячі дітей з усієї країни у чотирьох зональних центрах КВК ЮІР – Чернівцях, Чернігові, Кіровограді та Дніпропетровську.

Організатор ХІV Всеукраїнського конкурсу серед команд веселих та найкмітливіших юних інспекторів руху – департамент ДАІ МВС України. Партнери конкурсу – Міністерство України у справах сім\’ї, молоді та спорту, Міністерство освіти і науки України, Всеукраїнська Спілка автомобілістів, Група компаній «ФОКСТРОТ», ТРЦ “Депо центр” (м. Чернівці), аквапарк «Острів скарбів» у Кирилівці на Азові. Державні профільні відомства, громадські організації, бізнес-структури – усі відчувають відповідальність за підвищення рівня безпеки юних учасників дорожнього руху й приділяють належну увагу роботі у цьому напрямку самих підлітків серед ровесників.

Мета конкурсу – залучення широкого загалу школярів до участі в роботі, спрямованій на запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму, прищеплення неповнолітнім поваги до професії працівника міліції, організація змістовного дозвілля школярів та молоді, виховання в них культурних та естетичних смаків, зміцнення дружніх зв’язків між командами КВН – ЮІР. Змагатимуться команди КВН-ЮІР загальноосвітніх, професійно-технічних, позашкільних навчальних закладів та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

За розкладом змагань естафета регіональних турів починається 18-20 березня 2010 року у м. Чернівці, де зберуться команди КВН-ЮІР Чернівецької, Волинської, Львівської, Тернопільської, Закарпатської, Івано-Франківської, Хмельницької областей.

25-27 березня 2010 року регіональне змагання КВН-ЮІР прийматиме м. Чернігів. Тут позмагаються юні агітатори з Чернігівської, Житомирської, Сумської, Вінницької, Рівненської, Донецької областей та м. Києва.

Далі естафету приймає м. Кіровоград. 1-3 квітня 2010 року сюди з’їдуться команди з Кіровоградської, Миколаївської, Запорізької, Одеської областей, Автономної Республіки Крим та м. Севастополь.

Фінал регіональних відбіркових турів відбудеться 22-24 квітня 2010 року у м. Дніпропетровську (Дніпропетровська, Луганська, Харківська, Херсонська, Черкаська, Полтавська, Київська області). У результаті регіональних відбіркових змагань з 27 команд у фінал вийдуть лише 4, що братимуть участь у фінальному змаганні під час XXXІІІ Всеукраїнського зльоту юних інспекторів руху та фіналі КВК ЮІР у Міжнародному дитячому центрі «Артек» у версені цього року.

Перший етап відбудеться 19 березня о 10-00 у Палаці творчості дітей та юнацтва «Юність Буковини» за адресою м. Чернівці, вул. Червоноармійська,5.

Контактна особа для акредитації ЗМІ: керівник прес-служби Департаменту ДАІ МВС України полковник міліції Ніна Хмелевська (272-56-45, 8-067-737-86-57, [email protected]).

Leave a Comment