ГО «Здорове людство» запрошує долучитись до проекту «Не зволікай!»

ГО «Здорове людство» запрошує долучитись до проекту «Не зволікай!»

Рівень зростання онкозахворювань в Україні катастрофічний – 1 000 000 українців хворі на рак! Більшість з цих людей не виживе саме через запізніле виявлення хвороби. Громадське об’єднання «Здорове людство» за підтримки Національного Інституту Раку планує масштабну соціальну ініціативу «Рак виліковний. Не зволікай!», направлену на інформування широких верств населення України щодо важливості ранньої діагностики та лікування онкозахворювань. Адже рак, виявлений на перших стадіях майже у 100% виліковний.

Запрошуємо долучитись до проекту соціально відповідальні компанії, які небайдуже ставляться до проблеми онкозахворювань в Україні. Інформативна кампанія є загально національною, участь в якій приймають НГО з 6 областей. Бюджет проекту скаладаєтся більшою частиною з виробництва інформаційних матеріалів, адже всі послуги з розробки та розміщення надані проекту безкоштовно.

В рамках проекту «Не зволікай!» ми плануємо розміщення соціальної реклами на зовнішніх носіях Києва, метрополітена, на ТВ екранах по всіх залізничних вокзалах України та роздрібних мережах супермаркетів і аптек, а також радіостанціях Гала Радіо, Молоде Радіо та інших. Інформація щодо специфіки ранньої онкодіагностики буде розміщена на санбюлетнях більшості поліклінік України. Ми проведемо національне соцопитування, волонтерські заходи, ТВ передачі, присвячені цій тематиці, День відкритих дверей в онкоклініках та онкодиспансерах.

Соціальна кампанія «Не зволікай!» стартує з 1 липня 2010 року. Підтримка бізнесом інформативної кампанії стане значимим внеском у реально діючий проект, направлений на оздоровлення нації. В рамках проекту є гарні можливості інформативно освітити партнерську підтримку. Приєднуйтесь!

Всіх небайдужих запрошую контактувати з Лесею Логвиненко, ГО «Здорове людство»:
моб. +38 050 444 47 10, [email protected]

Leave a Comment