Главная

«Благодійна листівка» рятує дитячі життя

«Благодійна листівка» рятує дитячі


життя

18 листопада Всеукраїнський благодійний фонд «Дитячий світ» розпочав акцію «Благодійна листівка». Акція проходить вже третій рік поспіль перед новорічними святами. Під час акції кожен бажаючий має змогу привітати з новорічними та різдвяними святами своїх партнерів, клієнтів, друзів та колег яскравими кольоровими листівками, зробленими на основі малюнків дітей, яких вилікували лікарі.

Кожен учасник акції робить добру справу, оскільки кошти, зібрані від розповсюдження листівок, використовуються для придбання медичного обладнання для дитячих реанімацій у рамках програми по боротьбі з дитячою смертністю в Україні. Завдяки проведенню акції у попередні роки вже було придбано медичне обладнання для п’яти дитячих лікарень.

За словами Президента ВБФ «Дитячий світ» Сергія Летенка, мета вітальних листівок – приносити радість і свято їх адресатам. А найбільше задоволення для людини — допомогти іншому, тому кожна благодійна листівка не тільки приносить радість, а й допомагає хворим дітям. Приєднавшись до акції, організація чи приватна особа таким чином показує своє бажання робити реальні добрі справи, демонструючи себе із найкращого боку та сприяючи підвищенню власного іміджу і ділової репутації.

Переглянути пропоновані листівки можна за ссилкою http://www.dytsvit.org.ua/ua/index.php?m=3&t=4&id=1&s=3 Благодійний внесок за одну листівку становить 20 грн. Для того, щоб стати учасником акції, необхідно замовити поштівки електронною поштою [email protected] або за тел. (044) 481 09 49. Після отримання підтвердження замовлення листівок слід перерахувати благодійну пожертву на р/р 26005004310001 у філії ВАТ КБ «Надра» КРУ, МФО 320564, ЄДРПОУ 34003486, отримувач: ВБФ «Дитячий світ», призначення платежу: «Благодійний внесок на придбання медичного обладнання для дитячих медичних установ». Отримати замовлені поштівки можна кур’єром або у зручний час в офісі ВБФ «Дитячий світ» (Київ, вул. Пимоненка, 13-ж (поблизу станції метро «Лук’янівська»).

При замовленні 500 і більше листівок на них може бути розміщений логотип організації.

Благодійний фонд «Дитячий світ» запрошує взяти участь в акції всіх небайдужих людей, розповісти про неї друзям і партнерам та разом допомогти хворим дітям. Більш детальну інформацію про хід акції, а також про суму зібраних коштів і про придбане обладнання можна дізнатися з сайту фонду www.dytsvit.org.ua.

Довідка.
Основним показником, який відображає стан здоров’я дітей віком до 1 року, є показник смертності немовлят, що використовується світовою громадськістю для визначення рівня соціально-економічного розвитку та ефективності діяльності системи охорони здоров’я в країні. Підписавши у 1989 році Декларацію тисячоліття ООН, Україна зобов’язалася до 2015 року знизити смертність дітей на дві третини порівняно з 1990 роком. Проте в Україні рівень дитячої смертності в 3-5 разів перевищує показники розвинених країн світу, а її динаміка упродовж останніх 10 років ставить під загрозу виконання міжнародних зобов’язань. Особливо загрозливим є рівень технічної забезпеченості реанімаційних відділень дитячих лікарень, що призводить до зростання летальних випадків серед новонароджених дітей з критично малою вагою тіла. Зниження рівня дитячої смертності є першочерговим завданням не лише лікарів та держави, а й всіх небайдужих представників громадянського суспільства, як це характерно для всіх розвинутих країн світу.

Будь-яка українська дитина, перебуваючи в реанімації, щодня втрачає шанс на життя через нестачу в обласних лікарнях високоякісного обладнання і провідних медичних технологій.

Для того, щоб допомогти вирішенню проблеми, Всеукраїнський благодійний фонд «Дитячий світ» за підтримки Міністерства охорони здоров’я України ініціював благодійну програму «Здорові діти в щасливій країні», метою якою є боротьба із дитячою смертністю в Україні. Ми намагаємося допомогти хворим дітям, які потрапляють у реанімації дитячих лікарень. На зібрані кошти ми закуповуємо першочергово необхідну медичну апаратуру для відділень дитячої реанімації, з проханням придбати її до нас звернулися головні лікарі із 25 обласних дитячих лікарень. На сьогодні у рамках програми ми передали комплекти медичного обладнання 13 обласним дитячим лікарням.

Leave a Comment