Главная

У МИКОЛАЄВІ ВІДБУВСЯ БАЛ ВОЛОНТЕРІВ

У МИКОЛАЄВІ ВІДБУВСЯ


БАЛ ВОЛОНТЕРІВ

5 грудня у Миколаєві до святкування Міжнародного дня волонтерів, під егідою оргкомітету «Благодійного сезону», у Палаці Культури «Молодіжний» відбувся традиційний святковий бал – Бал волонтерів.

Це свято – публічна вдячність молодим городянам, які впродовж 2010 року активно брали участь в різних суспільно-корисних заходах, благодійних акціях («Весняний тиждень добра», «Кожна дитина має право на свято», «Серце до серця», «Осінній тиждень добра» тощо). Бал зібрав близько 150 кращих волонтерів міста, серед яких – школярі та студенти, громадські діячи та робітнича молодь.

Відкрив Бал урочистий вальс. Офіційна частина заходу була присвячена відзначенню та нагородженню найкращих волонтерів року. Далі учасників розважали виступи команди КВК, танцювальних та вокальних колективів. Незабутні враження залишив конкурс «Король і королева балу», в результаті була визначена найактивніша пара, яка не пропустила жодного танцю. Щодо танців – то їх було досхочу: повільні, «білі», віденський та звичайний вальси та багато інших. Волонтер – це покликання! Нехай воно залишається протягом усього життя!

У цьому році організаторами Балу виступили Миколаївська молодіжна громадська організація «Фундація Регіональних Ініціатив» та Центр соціальних програм РУСАЛу в Україні. Організаційна підтримка – миколаївський міський голова Володимир Чайка, Управління у справах сім’ї, дітей та молоді та Управління культури міськвиконкому, Миколаївський молодіжний муніципалітет. Фінансова підтримка – Миколаївський глиноземний завод ОК РУСАЛ.

Leave a Comment