Новости

Разом допомогаємо зоопарку

Цими вихідними учасники Дитячо-юнацького клубу ЦСП разом з батьками відвідали Миколаївський зоопарк, який є шефською установою в рамках соціальної програми «Швидка допомога РУСАЛу».

Разом допомогаємо зоопаркуОзнайомившись трохи з історією зоопарку, його діяльністю та планами на майбутнє, хлопці з радістю прийняли пропозицію допомогти зоопарку і взяти участь у зборі трави для кролів. Діти з батьками з захопленням взялися за таку справу. Зі слів методиста гуртка юннатів Олени Данченко, така активна участь допомагає прищепити дітям турботу про вихованців зоопарку.

Після такої цікавої роботи на природі для ДЮКівців була проведена оглядова екскурсія по зоопарку. Цікаво було не тільки подивитися на вихованців зоопарку, але і дізнатися про них безліч до цього невідомих фактів.

Як сказали наші хлопці, їх здивували такі факти: верблюд за чотири секунди може випити понад сто літрів води, а кабани – самі охайні тварини. Своєю жвавістю, активністю і безпосередністю всіх без винятку і дітей, і
Разом допомогаємо зоопарку дорослих порадували мавпочки. Деякі дітлахи навіть намагалися наслідувати їм, рухами, вигуками.

Закінчувалася наша екскурсія знайомством з бурими ведмедями, годуванням водоплавних птахів і переглядом об'єктів, які побудовані в рамках тривалої і плідної співпраці між МГЗ ОК РУСАЛ та Миколаївським зоопарком. І, як повідомив його директор Володимир Топчій, в цьому році за підтримки Компанії будуть відкриті нові вольєри для рідкісних видів диких кішок.

За словами батьків, які брали участь у поїздці, такі заходи розширюють кругозір дітей, вчать дбайливо, з любов'ю ставитися до тваринного світу і природу, заряджають хорошим настроєм і позитивом на довгий час!

Всі учасники


поїздки були під таким враження, що не хотіли залишати територію зоопарку. Вони пообіцяли приїжджати ще, допомагати рідному зоопарку і далі співпрацювати з гуртком юннатів.

Адміністрування програми «Швидка допомога РУСАЛу» здійснує Фонд «Центр соціальних програм РУСАЛу в Україні» (www.csp.mk.ua).

Leave a Comment