Новости

Здоровим бути – зі спортом дружити

Здоров'я – найголовніше, що є у людини і піклуватися про нього треба ще з дитинства. Важко уявити собі здоровоу людину без занять спортом. Саме тому Костянтинівська загальноосвітня школа Жовтневого району взялася за реалізацію соціального проекту «Здоровим бути – зі спортом дружити», отримавши грант на реалізацію від ОК РУСАЛ.

На базі школи обладнаний спортивний тренажерний зал з велотренажером, фітнес-центром, дитячим куточком, боксерським мішком та іншим спортивним інвентарем, в якому другий місяць успішно функціонують чотири секції:

– Для самих маленьких легкоатлетична секція «Веселі козачки»,
– Для жінок фінтес-клуб «Слов'яночка»
– Для дорослих секція «Здоров'я»
– Для активних сформована футбольна команда.

Директор Костянтинівської школи Любов Зінченко коментує: «Завдяки отриманим коштам РУСАЛу, ми змогли значно поліпшити матеріальну базу школи, зробити її більш привабливою, як для своїх учнів, так і для всіх жителів. Школа – це центр притягнення всього села ».

Робота всіх секцій та тренажерного залу здійснюється на безоплатній основі та під контролем фахівців, доступна для всіх мешканців села. Так футбольну команду очолив вчитель фізкультури Василь Зубченко, який є також керівником проекту. Фітнес-інструктор – Наталія Кравченко, «Козачки» під крилом тренера другої категорії Сергія Лухти, за «Здоров'я» відповідає Олександра Беспалько, яка так само є, головою жіночого клубу «Елегія» та партнером проекту.

Ще одним надійним партнером проекту є агрофірма «Діонісій», що зробила суттєву допомогу в ремонті приміщенні залу.
Як вважає Віталій Тарабрін, перший заступник голови Жовтневої райдержадміністрації створення спортивного тренажерного залу потрібною і


важливою подією для розвитку дітей та молоді села, залучення їх до занять спортом і ведення здорового способу життя.

Адміністрування програми «Територія РУСАЛу» здійснює Фонд «Центр соціальних програм РУСАЛу в Україні».

Leave a Comment