Главная

Социальный отчет ГК "Фокстрот" 2009

Вступне слово засновників ГК «ФОКСТРОТ»
Шановні співробітники, клієнти та партнери!

Перед Вами – другий нефінансовий Звіт Групи компаній „ФОКСТРОТ” (ГКФ) члена Глобального договору Організації Об'єднаних Націй.

15-річна історія „ФОКСТРОТу” бере свій початок з 1994 року й вибудовується під девізом „Нова якість життя”. Група компаній „ФОКСТРОТ” приєдналася до Глобальної ініціативи ООН у 2006 році, але історія соціально активної позиції бізнесу починається ще з 2002 року. За весь цей час запровадження соціальних стандартів стало ґрунтовною, системною роботою, а сама ідея набула ознак філософії ведення бізнесу.

Розвиваючись, ми дбали про якісні зміни у навколишньому світі – в економіці нашої держави, в розбудові громадянського суспільства, вирішенні соціальних проблем громади. Звіт про стійкий розвиток – можливість узагальнити набутий досвід та публічно його презентувати у вигляді офіційного документу.

Ми розуміємо корпоративну соціальну відповідальність (КСВ) як відповідальність компанії перед співробітниками (першочергове завдання – тримати кількість робочих місць), клієнтами (продовжувати реалізацію клієнторієнтованої стратегії розвитку) та суспільством (дотримуватися прозорості, законності ведення бізнесу, зберегти партнерство у соціальних проектах, ініційованих державними установами на підтримку соціальної політики).

Мета нефінансового Звіту Групи „ФОКСТРОТ” – дати огляд системної роботи ГК „ФОКСТРОТ” щодо впровадження 10 принципів Глобального Договору ООН стосовно прав людини, трудового законодавства, принципів охорони довкілля та протидії корупції. Публікуючи цей звіт, ми зобов'язуємося й надалі реалізовувати принципи Глобального Договору ООН у всіх сферах діяльності нашої компанії задля вдосконалення суспільного добробуту та розбудови демократичної держави.

Сподіваємося, що з кожним роком коло прихильників КСВ та підписантів ГД ООН буде збільшуватися. Бажаємо успіху усім, хто обрав саме цю філософію життя та розбудови бізнесу.

З повагою, Засновники Групи компаній „ФОКСТРОТ”: Г. Виходцев – голова ради співзасновників ГКФ В. Маковецький – член ради співзасновників ГКФ, голова наглядової ради компанії «Фокстрот. Техніка для дому».

Leave a Comment