Главная

Социальный отчет УКРСОЦБАНКу 2009

Звернення голови Правління Укрсоцбанку

Шановні друзі!

Корпоративна соціальна відповідальність не є доброчинністю. Це насамперед певні засади діяльності, тому вона не може обмежуватися виключно гаслом “Віддай гроші!”, або «Сиджу, гроші заробляю, а решта – не цікавить». Укрсоцбанк бере на себе відповідальність за прийняття будь-яких рішень щодо виконання своїх зобов`язань перед державою, співробітниками, клієнтами й суспільством загалом.

Укрсоцбанк приєднався до ініціативи Глобального договору в Україні в листопаді 2006 року, у 2007 році компанію було включено до першого в Україні Довідника соціально-відповідальних компаній, підготовленого в рамках ініціативи Глобального договору ООН, до якого увійшло більш ніж 60 вітчизняних компаній, котрі впроваджують практику соціально-відповідального бізнесу. Сьогодні цей звіт є відображенням і письмовим підтвердженням виконання наших зобов\’язань перед суспільством та принципів Глобального Договору ООН, які ми сумлінно впроваджуємо.

Нам є чим пишатися!

У 2008 році Укрсоцбанк названо одним із лідерів рейтингу соціально-відповідальних компаній всеукраїнської рейтингової програми «Гвардія». Відповідно до дослідження експертів «Гвардії» Укрсоцбанку присвоєно найвищий рейтинг «А+». а це означає, що компанія надала вичерпну інформацію про реалізацію корпоративної соціальної відновідальності(КСО). проводить відкриту й системну діяльність, вплітає КСО в бїзнес-планування й загальну стратегію. Автори дослідження дійшли висновку, що Укрсоцбанк повністю готовий до публікації звіту КСО за всіма світовими стандартами його зовнішнього аудиту. Презентація цього звіту дасть відчутні вигоди при взаємодії з партнерами. Інвесторами, стейкхолдерами.

Отже, звіт перед вами. Ми розуміємо, що цей звіт повинен був з`явитися ще рік тому. Але економічна ситуація, яка склалася, внесла суттєві зміни в нашу операційну діяльність, тому всі зусилля були кинуті на збереження персоналу та позиції банку на ринку. Оскільки в складні часи соціальною відповідальністю для нас стало виконання наших зобов\’язань перед акціонерами, і насамперед – персоналом та клієнтами. Звичайно, принципи соціальної відповідальності, які були інтегровані в нашу діяльність, допомогли нам у наших зусиллях. До того ж Укрсоцбанк увійшов до мережі UniCreditGroup – активного члена мережі Глобального Договору у світі, і ми сподіваємось, що приклади українських та міжнародних практик соціальної відповідальності будуть ще активніше інтегровані в нашу діяльність.

Будемо щиро вдячні за Ваші коментарі!

Leave a Comment