Новости

А з нетбуком – КРАЩЕ

А з нетбуком - КРАЩЕ   Миколаїв, 1 вересня 2011 року – Сьогодні 1055 учнів початкових класів, 14 шкіл Жовтневого району забезпечені персональними комп'ютерами

   Некомерційний благодійний фонд, Олега Дерипаска «Вільна справа», РУСАЛ, МГЗ, облдержадміністрація Миколаївської області, райдержадміністрація та відділ освіти Жовтневого району, зробили учням і вчителям початкової школи, хороший подарунок до початку навчального року. Відтепер у кожного учня на робочому столі нетбук, а на столі вчителя – ноутбук. Учнівські нетбуки будуть об'єднані в бездротову локальну мережу, за допомогою якої вчитель, використовуючи свій комп'ютер, зможе проводити інтерактивне навчання. А кожен учень стане учасником спеціальної освітньої програми.

А з нетбуком - КРАЩЕ
   За словами генерального директора МГЗ, Юрія Овчинникова, «РУСАЛ, продовжує реалізацію програми соцпартнерства, з Жовтневим районом. Даний проект дозволить залучити дітей до нових засобів навчання, познайомить з технікою, яка в майбутньому стане основою їхньої роботи. Важливий і соціальний ефект комп'ютеризації школи, адже незалежно від матеріального статусу сім'ї, всі діти отримали рівні можливості для навчання ».

   Дану тему розвинула зам губернатора, Миколаївської області Наталя Іванцова:
– Проект, який реалізує РУСАЛ, збігається з державною програмою «1 учень, 1 комп'ютер», і з ідеями Президента України, про прорив в галузі інформаційних технологій. Позитивна сторона такого навчання полягає в тому, що воно згладжує різницю в соціальній сфері. У кожному класі є діти, які не мають домашнього комп'ютера. У школі ж вони отримують можливість навчитися ним користуватися. До п'ятого класу учні, як користувачі, будуть досконало володіти комп'ютерами. Подальша програма


їх навчання стане будуватися вже, виходячи з цього.

А з нетбуком - КРАЩЕ
   Начальник управління освіти Жовтневого району, Людмила Палієнко повідомила:
– До комплекту комп'ютерного обладнання, додається також програмне забезпечення, до якого входить навчально-методичний комплект (освітній контент) для початкової школи. Завдяки цьому комплекту, педагоги зможуть проводити уроки математики, природознавства, художньої культури з використанням комп'ютерної техніки. Це дозволить «розвантажити» шкільні портфелі учнів та забезпечити дітей наочними засобами навчання – інтерактивними формулами, таблицями, графіками, схемами, картинами та іншими медіа-ресурсами ».

   Генеральний директор Фонду «Вільна справа», Тамара Румянцева зазначила:
– У Росії проект «Комп'ютер для школяра», реалізується вже більше ніж в 400 школах і надає великий простір для творчості педагогів, перетворюючи процес навчання в захоплююче заняття. Ми горді тим, що можемо поділитися своїми напрацюваннями з колегами з Україною, і з нетерпінням будемо чекати результатів роботи українських педагогів, які, безсумнівно, привнесуть в проект щось нове і корисне для нас ».

Адміністрування проекту здійснює Фонд «Центр соціальних програм РУСАЛу в Україні».

Leave a Comment