Новости

Ми віримо-діти наше майбутнє!

Ми віримо-діти наше майбутнє!   – Миколаїв – лідер в організації дитячого дозвілля серед регіонів присутності Компанії, – так сказала заступник генерального директора ОК РУСАЛ Віра Курочкіна на відеоконференції з миколаївськими журналістами, яка відбулася на цьому тижні.

В цьому році РУСАЛ реалізує в регіоні дитячу корпоративну програму. Її мета – створення додаткових умов для самореалізації дітей співробітників, забезпечення їх зайнятості у позаурочний та канікулярний час. Так, на базі ЦСП РУСАЛу функціонує Дитячо-юнацький клуб (для дітей і підлітків від 6 до 16 років). Крім участі в роботі різноманітних гуртків, у дітей є можливість допомогти в реалізації суспільно-корисних проектів, добровольчих ініціатив. Влітку, в канікули, буде працювати денний табір. Після того, як програма буде відпрацьована в Миколаєві, буде розглянуто питання про її перенесення на інші території Компанії.

А в п’ятницю в Центрі соціальних програм відбулася зустріч з дитячим психологом, нейропсихологом Ілоною Василівною Борис. Вона має великий досвід роботи з дітьми, а в дитячо-юнацькому клубі Ілона Василівна вже другий рік веде напрям «Програми розвитку».

Ми віримо-діти наше майбутнє!
На зустрічі батьки обговорювали актуальну тему: «Як спілкуватися з дитиною, яким чином налагодити взаєморозуміння з ним?». На думку Ілони Василівни, краще батьків своїй дитині допомогти не може ніхто, і тільки небайдужі батьки можуть зробити чудеса у вихованні та розвитку своїх дітей.

Більше 30 учасників протягом декількох годин отримали консультації і спільно з психологом знайшли відповіді на свої питання. Як зазначила одна з учасниць, «відбулася зустріч дозволила зрозуміти, що відбувається з моєю дочкою і як з нею налагодити теплі, довірчі відносини. Хочеться, щоб подібні зустрічі проводилися частіше, так як вони допомагають поліпшити клімат у сім’ї і сприйняття життя ».

В ЦСП вважають, що актуальність даної проблеми очевидна. У зв’язку з цим зараз ведеться підготовча робота по створенню кабінету ігрової терапії для надання професійної психологічної допомоги дошкільнятам, молодшим школярам та підліткам, а також з проведення дитячо-батьківських тренінгів з найбільш ефективним і сучасним технікам, таким як пісочна, ігрова та арт-терапія.

Leave a Comment