Главная

Социальный отчет ГК "ФОКСТРОТ" 2011

Вступне слово засновників ГК «ФОКСТРОТ»

Ми раді презентувати Вам четвертий нефінансовий Звіт Групи компаній «ФОКСТРОТ» (ГКФ)- члена Глобального договору Організації Об’єднаних Націй (ГД ООН) мета нефінансового звіту Групи «ФОКСТРОТ» за 2011 рік – дати огляд системної роботи бізнесу щодо впровадження 10 принципів Глобального договору ООН стосовно прав людини, трудового законодавства, принципів охорони довкілля та протидії корупції.

Група компаній «ФОКСТРОТ» приєдналася до Глобальної ініціативи ООН у 2006 році. Але історія соціально активної позиції бізнесу почалася задовго до того. З2002 року бізнес підтримує громадську ініціативу створення соціальних центрів «Перспектива», роспочалася реалізація соціального проекту «Школа безпеки» та «Похід пам’яті». За дев’ять років, що минули, запровадження соціальних стандартів в ГК «ФОКСТРОТ» стало ґрунтовним та системним процесом, а сама компанія отримала статус лідера КСО в Україні.

Сьогодні для нас корпоративно соціальна відповідальність (КСВ)- це відповідальність перед співробітниками (першочергове завдання- тримати та збільшувати кількість робочих місць), перед клієнтами (продовжувати реалізацію клієнторієнтованої стратегії розвитку), перед державою (дотримуватись прозорості, законності ведення бізнесу, зберегти партнерство у соціальних проектах, ініційованих державними установами на підтримку власної соціальної політики). Наш звіт про стійкий розвиток у 2011 році- це можливість узагальнити набутий досвід та публічно презентувати його у вигляді офіційного документу. Це можливість простежити, як ідея корпоративно соціальної відповідальності, що розвиває ГД ООН, набула ознак філософії ведення бізнесу «ФОКСТРОТ».

Оприлюднюючи четвертий звіт про стійкий розвиток, ми сподіваємося на подальший успіх у реалізації принципів Глобального догоаору ООН у всіх сферах діяльності нашої компанії задля суспільного добробуту. Ми переконані, що майбутнє саме за цією філософією ведення бізнесу й віримо, що з кожним роком коло прихильників КСВ та підписантів ГД ООН буде збільшуватись.
Бажаємо успіху!

Leave a Comment