Главная

ОТЧЁТ О СОЦИАЛЬНОЙ ОТВЕТСТВЕННОСТИ «Кока-Кола Бевриджиз Украина» за 2008 – 2009

2009, рік викликів і перемін, залишився позаду .Світова економічна криза зачепила не лише українців .Вона торкнулась кожної національної економіки, кожної нації, кожного бізнесу і кожної людини на планеті .

Ми пережили нелегкі часи, але тим більше пишаємось тим, що Система Компаній Кока-Кола в Україні гідно пройшла усі випробування .Надзвичайно приємно, що наші зусилля в організації сприятливої атмосфери на робочому місці було помічено .

Наш згуртований, орієнтований на досягнення результату колектив, внутрішня комунікація та політика щодо навчання, розвитку та мотивації персоналу стали основними факторами, завдяки яким наша компанія виборола звання Найкращого роботодавця серед великих компаній 2009 року .

Ми з гордістю можемо назвати останні два роки надзвичайно продуктивними і з огляду на розвиток ринку .Мабуть, немає іншого такого періоду в історії Кока-Кола в Україні, коли на ринок було випущено стільки нових продуктів .

Будучи членом Глобального Договору ООН в Україні від 2006 року, ми неухильно впроваджуємо принципи соціальної відповідальності і сприяємо сталому розвитку громад, у яких живемо і працюємо .Для нас великою честю було очолювати Робочу групу з навколишнього середовища впродовж 2008-2009 років та Робочу групу з корпоративної соціальної відповідальності та ЗМІ у 2009 році .Це відповідальність, яку ми сприйняли дуже високо .

Ми виконали усі взяті на себе зобов’язання, зокрема, у гарантуванні найвищої якості у всьому, що ми робимо: від виcококваліфікованого персоналу до наших послуг, і, звісно, у забезпеченні споживачів напоями найвищої якості .

Цей звіт покликаний висвітлити наші зобов’язання і прогрес, якого ми досягли у їх виконанні .Ми зробили багато хороших справ, але і надалі будемо продовжувати рухатись, щоб принести позитивні зміни у суспільстві, завжди дотримуючись свого слова .

Leave a Comment