Главная

Соціальний звіт Агенції HOSHVA PR 2010-2011

   Наша агенція завжди займала проактивну позицію щодо розвитку української галузі зв’язків з громадськістю. HOSHVA PR ще в 2009 році вперше на PR-ринку презентувала свій соціальний звіт. Ми прагнемо власним досвідом демонструвати приклад компанії, яка відповідально ставиться до своїх співробітників, партнерів та конкурентів.

   Ми пропонуємо Вашій увазі другий звіт у рамках Глобального Договору за дворічний період (2010-2011 роки). Метою звіту є публічне підтвердження КСВ-стратегії Агенції. У квітні 2007 року Агенція HOSHVA PR приєдналася до Глобального Договору ООН і засвідчила дотримання десяти принципів цієї міжнародної ініціативи у своїй щоденній діяльності. Ми зобов’язуємось і надалі активно впроваджувати міжнародні стандарти соціальної відповідальності у нашій діяльності.

   Гармонійний розвиток бізнесу може відбуватися лише за умов розвитку суспільства та громади, частиною якої є компанія.

   Впродовж останніх років ринок PR-послуг в Україні дуже активно розвивається і вимагає від гравців моментальної реакції та готовності до змін. Як керівник компанії, я зважую кожне управлінське рішення, тому Агенція завжди керується принципами соціально відповідального бізнесу. Я
надзвичайно рада, що в моїй компанії з самого початку її створення діють принципи КСВ, які я розглядаю як довгострокові інвестиції, і як власник бізнесу я не можу не помічати внутрішні позитивні зрушення в колективі.

   У своїй діяльності наша команда намагається поєднувати агентську роботу з вирішенням соціальних питань і спонукати наших партнерів та клієнтів долучатись до соціальних ініціатив. За 6 років діяльності на ринку України А генція започаткувала низку соціальних проектів: ми тісно співпрацюємо з українськими та міжнародними громадськими організаціями, реалізуємо клієнтські проекти, впроваджуємо позитивні зміни у нашій галузі, а також ведемо освітню роботу із працівниками Агенції. Я дуже сподіваюся, що наші проекти надихнуть Вас на активні дії, втілення змін та реалізацію ініціатив на користь суспільства. Я щиро вірю, що бізнес має бути ефективним не лише у досягненні фінансових показників, а також у сприянні розвитку суспільства, і сподіваюсь, що HOSHVA PR стане прикладом для інших компаній.

Leave a Comment