Новости

Благодарность под ёлочку (укр.яз.)

Благодарность под ёлочку (укр.яз.)Поки новорічні деревця ще прикрашають домівки, Дід Мороз з громадського дитячого руху «Школа безпеки» та «ФОКСТРОТ» принесли під ялинки нагороди для творчих та талановитих юних помічників, хто шанує та пропагує правила безпеки. Адже комфортно там, де безпечно!

Благодарность под ёлочку (укр.яз.) УЗНАВАЙ МГНОВЕННО о свежих новостях на официальной странице журнала в Facebook

   Наприкінці 2012 року закінчився Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті – життя у безпеці», а організатори підбили підсумки змагання. Вже у перші дні січня нового року нагороди знайшли своїх господарів через обласні осередки Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки» (ВГДР «Школа безпеки»).

   Мета творчого змагання шляхетна – пропаганда серед дітей і молоді здорового і безпечного способу життя, виховання культури безпечної життєдіяльності та формування свідомого й відповідального ставлення до особистої та колективної безпеки. Це важлива соціальна проблема: адже тільки в 2011 році від нещасних випадків у невиробничій сфері загинуло 1016 дітей віком до 14 років, а за 9 місяців 2012 року – 785 дітей!

   Вкотре партнером ініціативи руху «Школа безпеки» стала Група компаній «Фокстрот» у рамках власного соціального проекту «Школа безпеки» під девізом «Комфортно там, де безпечно!». А поширенню інформації про творче змагання сприяли фахівці Державної служби молоді та спорту України, Громадської ради при МНС України, фахівці навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності областей України.

   Загалом у конкурсі взяли участь понад 10 тисячі юнаків та дівчат України, а на всеукраїнський етап надійшло близько 500 робіт із 16 областей України. Змагалися у двох напрямах – літературний та мистецький та у 8 номінаціях (казка, розповідь, вірш, малюнок, плакат, фото, м’яка іграшка та рукоділля (роботи із бісеру, пластиліну, соломки, деревини тощо). У фіналі відбору було визначено 64 лауреати!

– Так, наприклад, найменша переможниця – 5-річна Антоніна Обшитош із Чернівецької області написала чудове оповідання «Дюймовочка-рятівниця», – розповідає голова ВГДР «Школа безпеки» Алла Негрієнко. – Ми були вражені креативністю та ерудованістю конкурсантів й попросили «Фокстрот», як наших партнерів, відзначити якомога більше лауреатів.

Благодарность под ёлочку (укр.яз.) Усі талановиті малюки разом із дипломами та призами отримали диск із мультфільмами «Фокс і Трот поспішають на допомогу», знятий торгівельною мережею «Фокстрот. Техніка для дома». За минулий рік «Фокстрот» був активним у боротьбі за безпеку дітей: за сприяння Державної служби з надзвичайних ситуацій України виготовлено 4-у серію мультфільму «Пожежа», який отримав відповідний гриф МОНмолодьспорту «Схвалено»; у загальноосвітні навчальні заклади України передано 10 тисяч листівок «При пожежі дій правильно!» за мотивами мультсеріалу та близько 3 тисяч СD-дисків із мультиком. Загальна статистика результатів роботи вселяє оптимізм в усіх учасників руху пропаганди правил безпеки: кількість дітей, що загинули від небезпеки у 2012 році на 3,3% менше, ніж за аналогічний період минулого року.

– Весь рік ми спільно із партнерами соціального проекту за допомогою навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності проводили у школах, дитячих садочках, Палацах культури так звані «Уроки безпеки», навчаючи дітей правил безпечної поведінки, – сказав, вітаючи переможців конкурсу, співзасновник Групи компаній «ФОКСТРОТ» Геннадій Виходцев. – Протягом минулого року ми подякували за проактивність сотням дітей, які займаються у Дружинах юних пожежників, беруть участь у змаганнях юних рятувальників, агітбригадах руху «Школа безпеки», стали лауреатами творчого конкурсу «Безпека в житті – життя у безпеці». Адже новорічні свята – найкращий час, аби подякувати партнерам та будувати спільні плани на новий рік!

Leave a Comment