Новости

Київ, 19-21 лютого 2009 р. – відбудеться тренінг для викладачів з питань викладання корпоративної соціальної відповідальності (КСВ)

Київ, 19-21 лютого 2009 р. - відбудеться тренінг для викладачів з питань викладання корпоративної соціальної відповідальності (КСВ)

Київ, 19-21 лютого 2009 р. – відбудеться тренінг для викладачів економічних дисциплін вищих навчальних закладів України з питань викладання корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) в університеті. Тренінг організований у партнерстві із компаніями «Київстар», Philips Україна, і ГК «ВОЛЯ».

Тренінг розпочинає проект «Корпоративна соціальна відповідальність в освіті», який впроваджує Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності». Метою проекту є створення мережі вищих навчальних закладів задля підвищення знань викладачів із КСВ і включення питань КСВ в програму навчальних дисциплін університетів. Інформаційним партнером Проекту виступає сайт www.osvita.org.ua

Тренінг відбудеться 19-21 лютого 2009 року у м. Київ, за адресою: вул. Васильківська, 36. В програмі тренінгу розгляд і робота над такими питаннями:
– сутність, принципи ы засади КСВ на основі міжнародного стандарту соціальної відповідальності ІSО 26000;
– міжнародні і українські ініціативи з КСВ;
– міжнародний досвід викладання КСВ;
– презентації практики КСВ відомих компаній (Київстар, СКМ, Майкрософт);
– презентація посібника із КСВ для університетів;
– проведення круглих столів з питань викладання КСВ і боротьби із зміною клімату.

Сьогодні питанню КСВ приділяється все більше уваги, постійно обговорюються проблеми соціально-відповідальної поведінки бізнесу, його ролі в соціально-економічному розвитку країни, можливості взаємодії із місцевою громадою, компанії готують соціальні звіти, займаються соціальним інвестуванням.

Розроблені принципи і внутрішні стандарти соціально-відповідальної поведінки поступово інкорпоруються в бізнес-стратегії світових і українських компаній. На міжнародній арені розробляється міжнародний стандарт із соціальної відповідальності ISO 26000, Глобальний Договір ООН розширює свою мережу в Україні. Тому в майбутньому в рамках Проекту передбачено проведення міжнародної літньої школи, за участю учасників Мережі і викладачів корпоративної соціальної відповідальності з інших країн – Австрії, Швейцарії, Польщі, Норвегії.

Якщо Ви зацікавлені, щоб Ваш ВНЗ став флагманом інноваційних ідей у освіті, запрошуємо приєднатися до Мережі «КСВ в освіті». Для цього потрібно направити листа із підтвердженням на факс: +38 044 558 77 32 або мейл [email protected]

Программу тренингу ви можете отримати тут

Детальніше про Проект “КСВ в освіті» – www.csr-ukraine.org в розділі «Проекти». У разі виникнення додаткових запитань, звертайтесь за телефоном до Саприкіної Марини, Центр розвиток КСВ, 8 050 685 04 31.

Leave a Comment