Главная

29 вересня 2010 року з 10.00 до 13.00 Український форум благодійників проводить тематичну зустріч «Моніторинг благодійної діяльності: на шляху до ефективності»

29 вересня 2010 року з 10.00 до 13.00 Український форум благодійників проводить тематичну зустріч «Моніторинг благодійної діяльності: на шляху до ефективності»

Мета заходу: обговорити принципи системи моніторингу благодійної діяльності та програм, які здійснюється як вітчизняними неприбутковими організаціями, так і бізнес компаніями.

Захід відбудеться в рамках просвітницької програми Форуму «Відверті розмови про благодійність».

Основні питання, що будуть підніматися під час тематичної зустрічі:
– особливості системи моніторингу надходжень благодійних ресурсів (фінансових та не фінансованих) до неприбуткових організацій;
– особливості системи моніторингу надання благодійної допомоги;
– ступінь залежності рівня моніторингу від рівня заходу чи послуги та рівня фінансування чи підтримки;
– використання результатів моніторингу для покращення благодійної діяльності.

Під час панельної дискусії в рамках зустрічі підходами до моніторингу поділяться наступні експерти:

– Віктор КАРПЕНКО, спеціаліст з оцінки благодійного фонду «Східна Європа»;
– Іраїда СОШЕНКО, менеджер регіональної програми «Подолання епідемії туберкульозу в Донецькій області на 2007-2011 р.р.» благодійного фонду Ріната Ахметова «Розвиток України»;
– Наталія САЛАБАЙ, керівник відділу моніторингу та оцінки Всеукраїнської мережі ЛЖВ;
– Тетяна БАБЕНКО, керівник відділу корпоративних комунікацій компанії «МЕТРО Кеш енд Керрі Україна».

Учасники заходу:
представники (керівники, менеджери, координатори проектів/програм, спеціалісти із зв’язків з громадськістю та залучення ресурсів) членів Українського форуму благодійників, інших благодійних фондів та організацій, співробітники бізнес-компаній, які відповідають за реалізацію благодійних програм; приватні благодійники тощо.
Під час заходу учасники матимуть можливість поділитися власним досвідом щодо актуальних питань моніторингу благодійних програм та ініціатив; розказати власні історії, які як надихають, так і допомагають проаналізувати помилки.

Програма зустрічі:
9:30 – 10:00 реєстрація учасників
10:00 – 10:10 презентація нової програми Українського форуму благодійників «Відверті розмови про благодійність»
10:10 – 10:30 презентація «Моніторинг благодійної діяльності: міжнародні підходи», Творчий центр ТЦК
10:30 – 12:00 панельна дискусія «Моніторинг благодійної діяльності: український досвід», БФ «Розвиток України», БФ «Східна Європа», Всеукраїнська мережа ЛЖВ, компанія Метро Кеш енд Кері Україна тощо.
12:00 – 13:00 загальна дискусія «На шляху до ефективності». Підбиття підсумків.

Умови участі у заході:
Участь у заході – безкоштовна. Кількість місць обмежена.

Час та місце проведення:
29 вересня 2010 року, з 10:00 до 13.00 (початок реєстрації о 9.30)
Адреса: Києво-Могилянська Академія, м. Київ, (станція метро “Контрактова площа”). Більш детальну інформацію про залу, в якій буде проходити зустріч, організатори надішлють кожному після отримання реєстраційної форми.

Реєстрація:
Для реєстрації необхідно заповнити реєстраційну форму ([attachment=250]) та надіслати її до 27 вересня 2010 року на електронну адресу [email protected] або на факс (044) 425 92 95.

У зв’язку з обмеженою кількістю місць, реєстрація для участі у тематичній зустрічі обов’язкова. Члени Українського форуму благодійників та представники організацій, що подали свої реєстраційні заявки першими, матимуть перевагу.

Більш детальну інформацію про захід можна отримати за телефоном 066 767 63 51, контактна особа Дар’я Непочатова, керівник програм Українського форуму благодійників.

Захід відбувається завдяки підтримки офіційного партнера програми «Відверті розмови про благодійність» благодійного фонду Ріната Ахметова «Розвиток України».

Leave a Comment