Главная

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» запрошує прийняти участь у Readers’ Choice Award – прочитати і проголосувати за кращий нефінансовий звіт компанії

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» запрошує прийняти участь у Readers’ Choice Award – прочитати і проголосувати за кращий нефінансовий звіт компанії

Соціальна або нефінансова звітність – це публічні звіти компаній, що включають інформацію не тільки про результати економічної діяльності, але соціальні та екологічні проекти компаній. Звіти розглядаються як інструмент інформування різних стейкхолдерів (акціонерів, співробітників, партнерів, клієнтів і суспільства) про різнопланову діяльність компанії. У звіті має бути присутня наступна інформація для:

• клієнтів: про продукцію і послуги;
• співробітників: гарантія зайнятості та охорони здоров'я;
• місцевої громади: фінансові показники, вплив на зовнішнє середовище, кількість створених робочих місць, інвестиції та інше;
• широкої громадськості: штрафи, стягнені з компанії, нагороди, і т.п..

Серед претендентів представлено звіти більше 40 компаній в Україні, серед яких: Артеріум, Астеліт, Галнафтогаз, ДТЕК, Київстар, МТС, МЕТРО Кеш енд Кері, НІКО, СКМ, Тетра Пак, Фокстрот тощо.

Цим Конкурсом Центр Розвитку КСВ планує не лише підвищити обізнаність серед широкої громадськості, а й покращити якісний рівень звітів. Саме тому читачі можуть обрати не лише найкращий звіт, а й найбільш «невдалі» звіти, якість яких потрібно поліпшувати.

Найкращий звіт компанії та кращі коментарі читачів будуть нагороджені призами 19 листопада 2010 року, під час виставки соціальних та екологічних проектів компаній CSR Marketplace* (19 листопада 2010 р., Прем’єр Палац).

Детальніше – http://www.csrinfo.org.ua/uk/csrreports.html

*******
*CSR MarketPlace – виставка соціальних і екологічних проектів компаній. Перший такий захід був організований CSR Europe у березні 2005 року в Брюсселі. З 2007 року CSR MarketPlace перейшли на національні рівні: Швеція, Греція, Іспанія, Португалія, Польща, Угорщина, Туреччина та інші. Європейський досвід засвідчив високий рівень результативності проведення CSR MarketPlace для подальшої ефективної взаємодії усіх груп стейкхолдерів у реалізації політики сталого розвитку.

Під час CSR MarketPlace в Україні учасники презентуватимуть проекти партнерств з різних питань КСВ: розвиток громад, питання споживачів, захист навколишнього середовища, соціальна звітність тощо. Кращі проекти будуть відзначені рішенням журі та відвідувачів


виставки. Результатом CSR MarketPlace стане розробка гайду: «КСВ Партнерство – дороговказ для компаній в Україні». Також буде представлений кращий нефінансовий звіт компаній за думкою читачів.

Leave a Comment