Главная

Фонд «Центр соціальних програм РУСАЛу» – Разом створюємо умови для розвитку дітей

Фонд «Центр


соціальних програм РУСАЛу» – Разом створюємо умови для розвитку дітей

Вже понад місяць в рамках проекту «Водограйчик» у дитячому навчальному закладі № 139 міста Миколаєва безкоштовно працюють групи за напрямками хореографія та образотворче мистецтво. Виконує проект – Фонд «Центр соціальних програм РУСАЛу».

У зв’язку з обмеженим бюджетним фінансуванням у садочку тривалий час подібна діяльність не проводилась. Тепер, завдяки підтримці Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження», діти мають можливість розвиватися, а батьки отримувати наснагу від перетворень. А дитячий садочок ще й наздобув відремонтований хореографічно-танцювальний клас і до нього якісне музічне обладнання.

За проектом у садочку створені відповідні вікові групи: середні, 4-5 років – «Веселі нотки», «Дюймовочка», «Зірочка» та старші, 5-6 роікв – «Барвінок», «Бджілка», «Капітошка».

Як відмічає вихователь з образотворчого мистецтва Анастасія Гетманцева, перші робочі тижні проминули у атмосфері зацікавлення новими предметами та вчителями. Хлопець Рома Копил за п’ять хвилин після знайомства на першому занятті запросив всіх присутніх у гості. Він дуже гостинний та щирий, проте малювати не дуже полюбляє. Іноді ідти намагаються суперничати між собою, вимагають виняткової уваги. Зараз завдяки яскравій погоді ми малюємо за темою «Осінь у місті». Ця тема дітям подобається. У середені листопада у садочку пройде виставка дитячих малюнків.

За напрямком хореографії також активна діяльність. Діти тренеруються, вчаться танцювальним рухам. Але останні два тижні для дітей дуже бухливі. Найважлива подія – це «кастинг» до нового дитячого ансамблю «Водограйчик».

Задача педагогів у листопаді сформувати колектив з 15 дітей, які найбільш завзяті у навчанні та мають відповідні хореографічні здібності. Тепер треба старанно працювати як дітям, так їх батькам. Тому що попередеду презентація (показовий виступ) знов створеного ансамблю та проведення новорічних свят.

Партнери проекту: Миколаївська обласна громадська організація «Оберіг дитинства», Управління освіти міськвиконкому, адміністрація Корабельного району, Центр дитячого розвитку «Кольори», ТОВ «Миколаївський глиноземний завод», ТОВ «ТРК «Сатурн», приватні підприємці району.

Leave a Comment