Главная

Помічником Святого Миколая став Соціальний центр «Перспектива – Фокстрот»

Помічником Святого Миколая став Соціальний центр «Перспектива – Фокстрот»

19 грудня о 14.30 на Лісовий масив столиці завітає сам Святий Миколай!

З цієї нагоди на площі біля кінотеатру «Росія» відбудеться веселе свято та урочисте відкриття «перспективної» ялинки. У святі візьмуть участь творчі колективи Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району.

На дітлахів та дорослих чекає театралізована вистава за участю Святого Миколая. А також нагородження переможців конкурсу на власноруч зроблену прикрасу для «перспективної» ялинки та ще безліч цікавих розваг та конкурсів.

Щоб кожна дитина отримала привітання та подарунок, Святому Миколаєві допомагатимуть Голова ГО «Соціальний центр «Перспектива-Фокстрот» Геннадій Виходцев та активісти цієї організації.

Напередодні свята, 18 грудня, діти з малозабезпечених та багатодітних родин зможуть відвідати благодійний сеанс фільму «Хроніки Нарнії: Підкорювач Світанку». Де напишуть побажання

Святому Миколаю та разом із помічниками Святого Миколая з ГО «Перспектива-Фокстрот» покладуть їх в торбину, що висітиме на ялинці.

Традиція долучення благодійників до лав помічників Святого Миколая є поширеною у всьому світі. Нові помічники Святого Миколая з Соціального центру «Перспектива-Фокстрот» із задоволенням поширюють цей чудовий досвід в Україні.

Свято Миколая подовжує низку заходів, які підтримав «Соціальний центр «Перспектива-Фокстрот» на столичному мікрорайоні Лісовий до Новорічних свят. Свято відбудеться біля кінотеатру «Росія» вул. Мілютенка, 19. Телефон для додаткової інформації та акредитації – 093-461-43-99.

Будемо раді бачити Вас на нашому святі! Початок о 14:30 на площі біля кінотеатру «Росія» (м. Київ, Лісовий масив, вул.. Мілютенка, 19)

Їхати від Метро «Лісова»: автобус № 33, маршрутне таксі № 241, № 242 до зупинки «Кінотеатр «Росія».

Leave a Comment