Новости

«КИЇВСТАР» підключив До широкосмугового інтернету 5 шкіл у Донецьку

   Дотримуючись принципів соціальної відповідальності, «Київстар» продовжує підключати школи України до широкосмугового інтернету. Так, в листопаді 2011 року в Донецьку до безлімітного інтернету підключено 5 шкіл, в яких навчається понад 3,5 тисячі школярів.

   Ця ініціатива реалізується в рамках Меморандуму про співробітництво, укладеного між оператором та Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України.

   У листопаді 2011 року «Київстар» підключив до швидкісного інтернету 5 загальноосвітніх навчальних закладів Донецька. Це — школа з поглибленим вивченням іноземної мови № 19, школи № 47, № 61, спеціалізована гуманітарна школа № 65 та гімназія № 70, в яких навчається понад 3,5 тисяч юних донеччан. До кінця грудня 2011 року до широкосмугового інтернету буде також підключена Донецькаспеціалізована фізико-математична школа № 35.Менеджер програм соціальної відповідальності «Київстар» Ірина Принц:

   «Інтернет — це необхідна складова сучасного освітнього процесу. Ми взяли на себе важливу соціальну задачу — забезпечення шкіл України широкосмуговим інтернетом «Київстар». До того ж ми дбаємо про те, щоб наш подарунок приносив учням виключно користь. Для цього ми проводимо в школах семінари для батьків і вчителів на тему «Безпека дітей в інтернеті». У 7 містах Українивідбулися відео-уроки «Київстар» з онлайн-безпеки, під час яких діти з різних міст і областей вивчали правила безпечного користування інтернетом, спілкуючись один з одним в режимі відео-конференції. Таківідео-уроки відбулися й у Донецьку».

   Будівлі шкіл підключаються до магістральної мережі «Київстар» за допомогою волоконно-оптичних ліній зв’язку, за технологією FTTB (оптика до будинку). Фахівці компанії здійснюють комплекс робіт всередині приміщень для підключення до інтернету комп’ютерних класів. Доступ до інтернету надається школам на умовах, розроблених у рамках партнерства «Київстар» з Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України. За умовами тарифного плану «Шкільний інтернет», школи забезпечуються безкоштовним безлімітним трафіком на швидкості 10 Мбіт/с у навчальні години (з 08.00 до 18.00) і 1 Мбіт/с — після 18.00.

   Важливою складовою інтернетизації шкіл є захист учнів від небажаних проявів у інтернет-просторі.

   Програмними засобами захисту навчальні заклади безкоштовно забезпечить розробник антивірусних програм «Лабораторія Касперського», який приєднався до ініціативи «Безпечний інтернет «Київстар» — школам» і в рамках партнерства встановлює ліцензійне програмне забезпечення «Батьківський контроль» у школах, підключених до інтернетувід «Київстар».

   На сьогодні «Київстар» забезпечив безлімітним широкосмуговим інтернетом на безкоштовній основі 160 загальноосвітніх навчальних закладів України. До кінця першого кварталу 2012 року планується збільшити кількість таких шкіл до 200.

   «Київстар» допомагає дітям отримувати нові знання, надаючи школам безлімітний швидкісний інтернет.

   Довідка про програму інтернетизації українських шкіл:

   «Київстар» здійснює загальнонаціональну програму інтернетизації українських шкіл «Безпечний інтернет «Київстар» – школам» для забезпечення доступу учнів до сучасних навчальних інформаційних ресурсів Мережі. Соціальним партнером програми виступає Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України. У рамках програми компанія маєнамір до кінця 2011р. підключити до інтернету 200 шкіл по всій Україні. «Київстар» надасть безкоштовний безлімітний вихід в Мережу на високій швидкості: до 10 Мбіт/сек вранці та вдень (з 7:00 до 18:00), і до 1 Мбіт/сек – у решту часу (з 18:00 до 7:00). Телеком-оператор подбає про безпечне використання інтернету школярами, встановивши спеціальне програмне забезпечення і розмістивши інформаційні матеріали з правилами поведінки в Мережі у навчальних закладах. Волонтери «Київстар» проведуть відкриті уроки про безпеку в інтернеті в школах по всійУкраїні. З 2008 року інтернетизацією українськихшкіл опікувалася компанія «Beeline-Україна», що 2010 року увійшла до складу об’єднаного «Київстар». «Beeline-Україна» забезпечила доступом до широкосмугового безкоштовного інтернету 110 шкіл. Цей досвід буде використано у реалізації програми по забезпеченню доступом в інтернет українських шкіл від «Київстар».

   Довідка про співпрацю «Київстар» і Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України:

   Компанія «Київстар» співпрацює з Міністерством освіти з 2007 року, коли в рамках соціальної програми «Київстар» «Мобільна культура» Міносвіти і телеком-оператор підписали Меморандум про співпрацю і спільно запровадили освітню програму для середніх навчальних закладів з метою виховання у школярів культури користування мобільним телефоном, як у школі, так і за її межами. Також Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України схвалило посібник «Київстар» «Діти в інтернеті: як навчити безпеці у віртуальному світі» і присвоїло йому гриф Міністерства. У липні 2011р. «Київстар» та Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України розпочало реалізацію низки проектів, мета яких – підвищити культуру користування інтернетом, забезпечити доступ до інформаційно-освітніх ресурсів Всесвітньої Мережі і навчити правилам безпечної поведінки в інтернеті школярів, батьків і педагогів.

   Довідка про об’єднаний «Київстар», бізнес-одиницю «Україна» VimpelComLtd.

   До складу бізнес-одиниці «Україна» VimpelComLtd. входять два українських телекомунікаційних оператора – ПрАТ «Київстар» і «Beeline-Україна» (ПрАТ «Українські радіосистеми» і ТОВ «Голден Телеком»).

   «Київстар» – оператор №1 на ринку мобільного зв’язку і мобільного інтернету, найкращий бренд в Україні. За даними щорічного дослідження компанії Ericsson, мережа мобільного зв’язку ПрАТ «Київстар» є однією з найкращих у Європі і охоплює всі великі та малі міста України, а такожпонад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських і річкових узбереж України. «Київстар» надає послуги EDGE/GPRS на всій території


свого покриття, а також роумінгові послуги в 195 країнах на 5 континентах.

   «Beeline-Україна» – досвідчений учасник ринку послуг фіксованого зв’язку для бізнесу та широкосмугового доступу на базі FTTB. Бізнес-одиниця «Україна» VimpelComLtd. надає телекомунікаційні послуги під брендами «Київстар», djuice та «КиївстарБізнес». Місія «Київстар» – поліпшувати життя завдяки телекомунікаційним послугам найвищої якості.

Leave a Comment