Новости

«Київстар» визнаний кращим роботодавцем

«Київстар» отримав перше місце як найбільш привабливий роботодавець у дослідженні «Ернст енд Янг». Вагома позиція компанії на ринку, розвинена корпоративна культура, стабільність, високий рівень заробітних плат та можливість для росту — за такі показники українські професіонали обирають «Київстар» для працевлаштування.

Щороку консалтингова компанія «Ернст енд Янг» проводить моніторинг вподобань українців щодо працевлаштування. За результатами дослідження 2011 року «Київстар» очолила рейтинг найпривабливіших роботодавців. Таке визнання компанія отримує вже не першій рік.

«Ернст енд Янг» проводить щорічний аналіз внутрішнього та зовнішнього іміджу роботодавців у різних категоріях респондентів: співробітників компаній, випускників ВНЗ, а також дає оцінку їх привабливості серед професіоналів-кандидатів. Для цього компанія влаштовує опитування через різноманітні комунікаційні канали, в тому числі — безпосередні зустрічі з групами респондентів, соціальні мережі та популярні сайти пошуку роботи. Опитування проходять у трьох напрямках: для ідентифікації найбільш привабливих компаній для існуючих та потенційних працівників, визначення найбільш важливих для респондентів факторів щодо обрання компанії для працевлаштування та виявлення інформаційних ресурсів, якими керуються шукачі для отримання даних про працедавця.

В опитуванні 2011 року взяли участь майже 3 тисячі респондентів — представники топ-, старшого та середнього менеджменту, спеціалісти, адміністративний та молодший персонал. Загалом опитувані вказали 464 компанії як потенційних роботодавців. Найважливішими факторами для обрання компанії для роботи українці вказують рівень заробітної платні (89%), можливість персонального та професійного зростання (79%), позицію компанії на ринку (77%). У 2011 році також важливими показниками стали стабільність компанії  (73%), кар’єрний рост (72%), корпоративна культура (69%) та умови праці (68%).

За усіма найважливішими для претендентів факторами «Київстар» отримав високі оцінки, що й забезпечило оператору позицію найпривабливішої компанії для працевлаштування.

Партнер «Ернст енд Янг», керівник групи «Human Capital» Ольга Горбановська:

«За 5 років проведення нашою компанією подібних досліджень на українському ринку праці ми можемо зазначити, що така стабільна, із року в рік висока репутація компанії-працедавця серед професіоналів є ознакою гармонійних бізнес-процесів та ефективних систем мотивації та розвитку персоналу в компанії. Також важливо відмітити, що процес об’єднання з «Beeline-Україна» з точки зору впливу на імідж компанії як роботодавця відбувся досить позитивно, оскільки позиції «Київстар» на ринку праці є на сьогодні такими ж потужними, а рівень залученості персоналу залишився незмінно високим, незважаючи на доволі непрості інтеграційні процеси. Це свідчить про те, що «Київстар» вдалося знайти максимально правильні рішення для подолання цього завжди складного етапу розвитку бізнесу».

Директор з персоналу та розвитку організації Олена Кропив’янська:

«Ми завжди дуже уважно прислуховуємось до оцінок саме професіоналів, тому що вони мають більш вимогливі очікування від ринку праці. Ми докладаємо багато зусиль для створення в компанії атмосфери та найкращих умов, які сприяють ефективності роботи «Київстар». Для кожного фахівця з HR завжди приємно, коли твою роботу високо оцінюють не тільки співробітники твоєї компанії, а й інші професійні спеціалісти. Ми вдячні «Ернст енд Янг» за конструктивні рекомендації, які допомагають нам йти шляхом постійного вдосконалення».

Leave a Comment