Главная

Український форум благодійників проводить тренінг «Управління проектами для благодійних організацій»

30 березня 2011 року з 10.00 до 16.00 Український форум благодійників проводить тренінг «Управління проектами для благодійних організацій». Захід відбудеться в рамках просвітницької програми Форуму «НА ВЧИСЬ!».

Під час тренінгу будуть презентовані ключові компоненти управління проектом, його принципи; зокрема він буде сфокусований на наступних питаннях:
• Управління проектами: навички, без яких проекти не живуть.
• Управління змістом.
• Які роботи необхідні для успішного завершення проекту? Як побачити весь проект цілком? Як презентувати зміст проекту?
• Управління строками (розуміння, що виконання якихось завдань можна приступити відразу, в той час, як інші вимагають якихось проміжних результатів).
• З чого почати? Як мінімізувати терміни проекту? Що робити, якщо не вкладається в терміни?

Родзинка тренінгу: унікальна можливість за короткий проміжок часу отримати знання, що дозволяють вирішувати ці питання на практиці.

Не втрачайте нагоду активно, насичено та ефективно провести ваш час! Адже технологія управління проектами – це як нотна грамота для менеджера. Менеджер проекту – це диригент оркестру команди проекту.

Також під час тренінгу буде сформована група учасників, яка отримає можливість, вже маючи необхідні базові знання, відвідувати наступні заходи під егідою неперевершеного фахівця з проектного менеджменту Бориса Прядкіна.

Тренер: Борис

Buy


viagra

ПРЯДКІН, фахівець з проектного менеджменту, тренер особистої ефективності, лайф і бізнес коуч, має гарний досвід реалізації власних проектів та консультування громадських та комерційних організацій.

Учасники заходу:
цей тренінг буде корисним для представників (керівники, менеджери, координатори проектів/програм, спеціалісти зі зв’язків з громадськістю та залучення ресурсів) членів Українського форуму благодійників, інших благодійних фондів та організацій, співробітників бізнес-компаній, які відповідають за реалізацію благодійних програм; приватних благодійників та всіх, хто працює з великим об’ємом інформації та хоче підвищити власну ефективність!

Умови участі в заході:

Члени Українського форуму благодійників:
1 особа від організації – участь безкоштовна; кожна наступна особа – реєстраційний внесок 75,00 грн.

Інші учасники, які не є членами Українського форуму благодійників:
1 особа від організації – 150,00 грн.; кожна наступна особа – реєстраційний внесок 75,00 грн.

Кошти, зібрані під час реєстрації, будуть спрямовані Українським форумом благодійників на створення інформаційної бази Форуму з питань благодійництва, зокрема на придбання спеціалізованої літератури.

Час та місце проведення:

30 березня 2011 року, з 10.00 до 16.00 (початок реєстрації о 9.30)
Адреса: центральний офіс МФ “Відродження”, м. Київ, вул. Артема, 46, 2-ий поверх.

Реєстрація:
Для реєстрації необхідно заповнити реєстраційну форму (завантажити: [attachment=324] та надіслати її до 18:00 28 березня 2011 року на електронну адресу [email protected] або на факс (044) 425 92 95.

У зв’язку з обмеженою кількістю місць, реєстрація для участі в заході є обов’язковою. Члени Українського форуму благодійників та представники організацій, що подали свої реєстраційні заявки першими, матимуть перевагу.

Оплата реєстраційного внеску:

1. За безготівковим перерахунком
Благодійна організація «Український форум благодійників»,
м. Київ, вул. Артема, 46;
Код ЄДРПОУ 33886435, п/р 26000100748;
ВАТ «Райффайзен Банк Аваль», МФО 380805.
Призначення платежу: добровільна пожертва на статутну діяльність.
Оплата має надійти до початку заходу.

2. Готівкою
30 березня 2011 року під час заходу.

Leave a Comment