Новости

Українці створили тисячі унікальних вишиванок у спеціальному проекті «Київстар»

Українці створили тисячі унікальних вишиванок у спеціальному проекті «Київстар»

Цього року до святкування вже традиційного для «Київстар» Дня Вишиванки приєдналися більше 50 тисяч користувачів інтернету. Напередодні річниці Незалежності України кожен бажаючий мав можливість створити в онлайн-ательє свій унікальний дизайн і виграти вишиванки, зроблені вручну львівськими майстрами

Українці створили тисячі унікальних вишиванок у спеціальному проекті «Київстар» УЗНАВАЙ МГНОВЕННО о свежих новостях на официальной странице журнала в Facebook

Традиція всім колективом відзначати День Незалежності України в «Київстар» зародилася ще в 2005-му. Зазвичай напередодні 24 серпня працівники всіх офісів національного оператора виходять на роботу в традиційному українському вбранні. Таким чином в День Вишиванки співробітники компанії демонструють свою повагу до українських традицій і культури.

Цього року «Київстар» запросив усіх українців приєднатися до святкування та створити свої власні унікальні вишиванки в рамках інтерактивного проекту «Створи фамільну вишиванку». Будь-який бажаючий мав можливість відвідати спеціальне онлайн-ательє і створити свій власний, індивідуальний дизайн вишиванки.

За даними компанії, користувачами інтерактивного проекту «Створи фамільну вишиванку» стало більше 50 тисяч українців. В онлайн-ательє було створено понад 7500 унікальних дизайнів вишиванки. Шляхом голосування користувачі визначили десятку переможців. Творець самого популярного дизайну отримав підтримку 5236 користувачів. Призом для переможців стануть вишиванки, виготовлені за їх власним дизайнам вручну львівськими майстрами. Переможці зможуть вшанувати традиції своєї країни в вишиванках вже до Дня Незалежності 24 серпня.

Тим часом вишиванка набирає значимість ще й як глобальний модний тренд. Нещодавно на сайті trendhunter.com, який відстежує і публікує актуальні тренди в різних сферах діяльності, з’явилася публікація про зростаючу популярність традиційної української сорочки. Проект «Київстар» «Створи фамільну вишиванку» став однією з гарячих тем на trendhunter.com, оскільки демонструє, як за допомогою сучасних технологій та соціальних медіа можна звернутися до теми національних традицій, об’єднати людей і зміцнити їх національну самоідентифікацію.

Leave a Comment